Sokowirówki tanio

Oferty wielu sklepów zebrane w jednym miejscu. Sprawdzaj ceny, promocje i kupuj taniej. W kategorii sokowirówki sprawdzisz ceny produktów taki marek jak takich marek jak: Adler, Ambiano, Amica, Ariete, Berlinger, ... z pośród 199 produktów. Dodatkowo sprawdź promocje sięgające nawet 45% i kupuj taniej.

Sprecyzuj swoje poszukiwania wybierając poniższe filtry:

Philips HR 1897 - produkt z kat. sokowirówki
od 1139,00
Marka: Philips Moc: 200 W Pojemność pojemnika na sok: 1 l
Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych ilości warzyw i owoców? Świeże soki są lepsze i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu HR 1897 firmy Philips i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie.
Le Duo Plus XL sokowirówka marki Magimix
od 1040,00
Marka: Magimix
Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych ilości warzyw i owoców? Świeże soki są bardziej wartościowe i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu Le Duo Plus XL firmy Magimix i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie.
Hurom HN [małe AGD]
od 1590,00
Marka: Hurom
Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia HN firmy Hurom oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.
Philips HR 1855 - produkt z kat. sokowirówki
od 315,00
Marka: Philips Moc: 700 W Ilość prędkości: 1 Pojemność pojemnika na sok: 0.8 l
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już chodzić do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko nabierzesz ochoty. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy sokowirówka Philips HR 1855 będzie dla Ciebie właściwa.
AGD Botti PC150, sokowirówka
od 295,01
Marka: Botti
Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Wybierając sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia PC150 firmy Botti oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.
Łucznik AM-1795 do robienia soku
od 289,00
Marka: Łucznik
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Łucznik AM-1795 i dokonaj wyboru.
HR 1922 sokowirówka marki Philips
od 898,00
Marka: Philips Moc: 1200 W Pojemność pojemnika na sok: 1 l
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Philips HR 1922 będzie dla Ciebie właściwa.
Urządzenie Tefal ZC255B38
od 508,00
Marka: Tefal
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Tefal ZC255B38 i dokonaj wyboru.
AGD Philips HR 1871, sokowirówka
od 719,89
Marka: Philips Moc: 800 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 2.5 l
Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych porcji warzyw i owoców? Świeże soki są bardziej wartościowe i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu HR 1871 firmy Philips i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie.
Panasonic MJ-L500 [małe AGD]
od 639,01
Marka: Panasonic
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz wybierać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Panasonic MJ-L500 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie.
MES 3500 marki Bosch z kategorii: sokowirówki
od 353,88
Marka: Bosch Moc: 700 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 1.5 l
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz wybierać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Bosch MES 3500 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie.
AGD Bosch MES 4000, sokowirówka
od 513,98
Marka: Bosch Moc: 1000 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 1.5 l
Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia MES 4000 firmy Bosch oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.
Philips HR 1832 [małe AGD]
od 246,00
Marka: Philips Moc: 500 W Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Philips HR 1832 będzie dla Ciebie właściwa.
Zelmer JE1200 [małe AGD]
od 131,99
Marka: Zelmer Moc: 500 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 0.9 l
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Zelmer JE1200 i dokonaj wyboru.
AGD Zelmer JE1200.5, sokowirówka
od 349,00
Marka: Zelmer Moc: 500 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 0.9 l
Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych ilości warzyw i owoców? Świeże soki są lepsze i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu JE1200.5 firmy Zelmer i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie.
JE-615 marki Hyundai z kategorii: sokowirówki
od 229,03
Marka: Hyundai Moc: 800 W Pojemność pojemnika na sok: 1.5 l
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Hyundai JE-615 i dokonaj wyboru.
173 marki Ariete z kategorii: sokowirówki
od 239,00
Marka: Ariete Moc: 700 W Ilość prędkości: 2
Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych porcji warzyw i owoców? Świeże soki są bardziej wartościowe i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu 173 firmy Ariete i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie.
HR 1895 sokowirówka marki Philips
od 941,00
Marka: Philips Moc: 200 W Pojemność pojemnika na sok: 1 l
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Philips HR 1895 i dokonaj wyboru.
Urządzenie Ariete 177
od 550,06
Marka: Ariete Moc: 400 W Ilość prędkości: 1
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już chodzić do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Ariete 177 będzie dla Ciebie odpowiednia.
ES3567 marki Severin z kategorii: sokowirówki
od 376,00
Marka: Severin Moc: 299 W Pojemność pojemnika na sok: 0.95 l
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już chodzić do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy sokowirówka Severin ES3567 będzie dla Ciebie właściwa.
ZJE1003 marki Zelmer - sokowirówka
od 198,99
Marka: Zelmer Moc: 150 W
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz udawać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Zelmer ZJE1003 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie.
Philips HR 1880, sokowirówka
od 899,00
Marka: Philips Moc: 200 W Pojemność pojemnika na sok: 1.5 l
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Philips HR 1880 i dokonaj wyboru.
Zelmer ZJE1700 - produkt z kat. sokowirówki
od 219,00
Marka: Zelmer Moc: 700 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 1 l
Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już chodzić do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko nabierzesz ochoty. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Zelmer ZJE1700 będzie dla Ciebie właściwa.
HR 1869 marki Philips o mocy 700W
od 502,85
Marka: Philips Moc: 700 W Ilość prędkości: 2 Pojemność pojemnika na sok: 2.5 l
Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Philips HR 1869 i dokonaj wyboru.